FESTIWAL

ORGANIZACJA FESTIWALOWAMiło nam poinformować, że kolejna czwarta już edycja festiwalu "Dźwięki z Korzenia" odbędzie się w przepiękniej i malowniczej nadwiślańskiej scenerii lasów i pól, 2km od Kazimierza Dolnego w Wojszynie. To jedyne takie wydarzenie w Polsce. W ramach festiwalu planujemy cykl ciekawych koncertów, warsztatów i wykładów. Ponadto chcemy stworzyć przestrzeń relaksu, chilloutu, wspólnego ogniska, yogi oraz plac zabaw dla dzieciaków. Na terenie festiwalu będzie pole namiotowe oraz parking samochodowy, wszystko w jednym miejscu!! Dlatego szykujcie się na wspaniałe wydarzenie namioty, wspólne granie, dzieciaki oraz zwierzaki mile widziane.


MIEJSCE/VENUE
                Wojszyn 61,  24-123 Wojszyn


Informacje na temat dojazdu na nasz festiwal !!!
Najprościej dojechać do Puław, a następnie linią autobusu miejskiego nr 17 w kierunku Janowca (najlepiej przez Nasiłów to najszybsza trasa) Wysiadamy na przystanku Stary Wojszyn . Dalej szukajcie lokalizacji przez Google/maps jeśli telefon was zawiedzie droga będzie oznaczona drogowskazami dla wtajemniczonych (Ludzikami Festiwalowymi) W ten sposób na pewno dotrzecie na miejsce:-)


NOCLEGI/accommodation
Na miejscu będzie pole namiotowe oraz parking
Campsite and parking will be here


BILETY/TICKETS


RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW FESTIWALOWYCH!

cena biletu w przedsprzedaży do 30 czerwca wynosi- 120zł 

(pula tanich biletów jest ograniczona) później bilety będą kosztować - 150zł 

Cena biletu obejmuje koncerty, pole namiotowe, parking na terenie festiwalu, miejsce zabaw dla dzieci, 
Wszystko to w malowniczej nadwiślańskiej scenerii, przy dźwiękach niezwykłej muzyki 
Jeśli chcesz kupić bilet, napisz: dijdrak@wp.pl

Na terenie Festiwalu będzie można kupić: płyty CD, koszulki, instrumenty muzyczne; didgeridoo, drumle, czuringi i flety itp.


In Festival Shop you will be able to buy: CDs, t-shirts, musical instruments; Didgeridoo, jew harps, churinga and flutes etc.POSIŁKI/FOOD & DRINK
Wegetariańskim cateringiem zajmie się Warszawska "Vega"
Vegetarian catering will be available

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz